OPINIE o Nas

Poznaj opinie Naszych klientów ...

czytaj więcej

 

Depilacja Laserowa

Depilacja Laserowa, Pakiety, Promocje - Cennik

czytaj więcej

 

TOP 10

Polecane zabiegi: mezoterapia mikroigłowa, zabiegi anty - age, zabiegi kwasowe i inne.

 

czytaj więcej

Depilacja laserowa we Wrocławiu

Pin It

{fastsocialshare}

- DEPILACJA LASEROWA - LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

- ZAMYKANIE NACZYNEK NA TWARZY I CIELE

- FOTOODMŁADZANIE

- LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ

- LECZENIE TRĄDZIKUDepilacja Laserow - Laserowe Usuwanie Owłosienia

to metoda usuwania niechcianego owłosienia, która jest najbardziej efektywna i trwała. Zabieg depilacji laserowej polega na skierowaniu energii lasera w kierunku cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia. Odbywa się to poprzez naświetlanie skóry wiązką światła lasera, która działa selektywnie. W praktyce oznacza to, że fala energii przenika przez skórę (bez jej uszkodzenia) ale jest absorbowany przez melaninę, dla której jest destrukcyjna. Dostarczona do włosa energia błyskawicznie podnosi temperaturę melaniny powodując przegrzanie mieszków włosowych. Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu. Dlatego dla oczekiwanego efektu zabieg depilacji laserowej należy kilkukrotnie powtórzyć.
Laser Soprano ICETM - Innowacyjność tego urządzenia polega na możliwości przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej przy wykorzystaniu dwóch niezależnych głowic zabiegowych o różnej długości fali. Laser Soprano jest najnowszym urządzeniem do laserowego usuwanie owłosienia firmy ALMA LASER - światowego lidera w dziedzinie wykorzystania laserów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. W portfolio producenta są również Lasery Nd:YAD do laserowego zamykania naczynek, laser PixelCO2 to usuwania tatuaży, lasery do radiofonizacji, ultrasonografii oraz inne dla praktyk klinicznych, estetycznych i chirurgicznych.

810nm – długość fali stosowana przy Laserach Diodowych
755nm – długość fali stosowana przy Laserach Aleksandrytowych.

Zapraszamy na zabiegi laserowe usuwanie owłosienia do Instytutu Urody Beauty92, gdzie można wybrać, która długość fali jest dla Ciebie bardziej efektywna.
Oferujemy światło Lasera Diodowego 810nm oraz długość fali Lasera Aleksandrytowego - ALEX 755nm.br /> - nie musisz już przeglądać różnych for i blogów w poszukiwaniu opinii, który laser jest lepszy, szybszy lub mniej bolesny.
- dzięki zastosowaniu w Soprano ICE opatentowanej metody IN-MOTIONTM zabiegi przeprowadzane są dwóch trybach:
1. HR - pojedynczych impulsów świetlnych przy jednoczesnym doborze energii od 2 do nawet 60 J/cm2
2. SHR - wielokrotnych impulsów do 10Hz czyli aż 10 strzałów na sekundę przy doborze energii od 2 do 16 J/cm2
Tryb SHR jest przeznaczony dla tych osób, u których subiektywny poziom odczuwalnego ból jest bardzo niski, stąd metoda IN-MOTIONTM, pozwala na zastosowanie niskich energii dla ostrzeliwanego obszaru przez 30-40 sekund co ma na celu dostarczenie skumulowanej w tym czasie energii do mieszka włosowego i jego uszkodzenie, ale bez dyskomfortu dla pacjenta jak przy impulsach pojedynczych, których wartości często wynoszą od 20 do 30 J/cm2.

SHRTM to metoda depilacji laserowej zastrzeżona przez firmę Alma Laser.
Metoda SHR działa na zasadzie stopniowego podgrzewania skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe.
Krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są przesyłane w głąb skóry właściwej, osiągając wysoką moc przeciętną i skuteczny z perspektywy zabiegu przyrost ciepła, przy faktycznym braku bólu. Technika IN-MOTIONTM polega na powtarzaniu przesuwania aplikatora po obszarze poddawanym zabiegowi. Zapewnia pełne jego pokrycie, a technologia ICETM chłodzi powierzchnie skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając faktycznie bezbolesną, ale skuteczną depilację laserową.

CENNIK - Depilacja Laserowa

Zamykanie naczynek

 

laserowe zamykanie naczynek, twarz, ciało

Drobne pajączki, naczyniaki itp. likwidowane są najczęściej podczas jednej wizyty.
Ilość zabiegów zależy od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.
Wyjątkowa skuteczność i precyzja wykonywanych zabiegów osiągana jest między innymi dzięki specjalnemu pilotującemu "celownikowi" laserowemu, który pomaga w dokładnym wycelowaniu wiązki zabiegowej.
Zabieg nie jest bardzo bolesny dlatego do zabiegu nie używa się znieczulenia.
Laser Nd:Yag - Mesolaser Vessel - To system do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych!. Powstawanie rozszerzonych naczynek krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji, czy wpływu czynników zewnętrznych. W pierwszej kolejności pojawia się charakterystyczne zaczerwienienie, czyli tzw. rumień. Następnie rumień chwilowo ustępuje, by w rezultacie utrwalić się i pozostać na stałe. Kruche ścianki naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i powstaje widoczna przez naskórek siateczka pajączków o barwie od jasno czerwonej po ciemno fioletową - są to tzw. telangiektazje. Pojawiają się one na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.
Podczas procesu zamykania naczynek za pomocą specjalistycznego lasera Nd:Yag Long Pulse światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez hemoglobinę zawartą w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda a ścianki naczynka stapiają się i są wchłaniane przez organizm. W celu usunięcia zmian naczyniowych na twarzy konieczne jest wykonanie od 1-4 zabiegów co 2-4 tyg.

Wskazania do zabiegu:
- teleangiektazje na twarzy,
- teleangiektazje na ciele,
- naczyniaki,
- znamiona naczyniowe typu Port Wine Stain,
- drobne żylaki,

CENNIK - Zamykanie naczynekFOTOODMŁADZANIE, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ, LECZENIE TRĄDZIKU

Laser Dual sPTF+ - (Photo Therapy Flash - PTF) - jest to najnowsza opatentowana technologia urządzeń grupy IPL. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Laser sPTF+ emituje energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabieg Fotoodmładzania jest całkowicie bezbolesny dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%. Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy, aby był czas na relaksacje termiczną skóry, gdyż dawka energii nie jest stała, tylko zmienna, oraz zbyt duża co jest niebezpieczne dla skóry klienta. Dlatego wymagane jest rozbicie impulsu aby zabieg był bezpieczniejszy, jednak przez to rozbicie jak i przerwy konieczne pomiędzy pod-impulsami jest mniej skuteczny i bardziej odczuwalny przez klienta. W przypadku sPTF+, dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkowana energia jest jednolita, ciągła, bez rozbijania na pod-impulsy. Skutkuje to lepszymi rezultatami względem tradycyjnego IPL czy E-LIGHT, przy wykonaniu mniejszej ilości zabiegów w serii. Dodatkowo siła energii jest stała, dzięki czemu zabiegi są bezpieczniejsze dla klientów w odróżnieniu od innych urządzeń klasy IPL czy E-LIGHT.
Światło sPTF+ aktywuje fibroblast dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność. W tym samym czasie efekt „fototermalny” wytworzony przez światło PTF wspomaga mikrocyrkulację oraz ukrwienie. Pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, niwelowanie bruzd. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skory.
Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie. Najlepsze rezultaty są uzyskiwane dzięki optymalnej energii oraz długości nagrzewania skóry. Działanie przeciwzapalne na grudki, krostki, torbiele.

CENNIK - FOTOODMŁADZANIE
CENNIK - LECZENIE TRĄDZIKU

 

PRZECIWWSKAZANIA dla zabiegów z Laseroterapii:
- cukrzyca,
- nowotwory, obecność znamion barwnikowych na skórze,
- epilepsja (padaczka),
- ciąża i laktacja,
- pokrzywka,
- przyjmowanie estradiolu w dużym stężeniu,
- tatuaż w miejscu objętym zabiegiem
- ciąża,
- bielactwo,
- zaburzenia krzepnięcia,
- opalenizna naturalna słoneczna, solarium, samoopalacze (dwa-trzy tygodnie przed zabiegiem)
- przyjmowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło (samoopalacze, kremy z retinolem, retinoidy, itp.)
- stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi (aspiryny itp.) oraz ziół (dziurawiec, nagietek, itp.)
- aktywna infekcja w miejscu wykonywania zabiegu
- peeling (przestać stosować na 4 tyg. przed zabiegiem),
- skłonność do przebarwień, bliznowców,
- autoimmunologiczne (RZS, toczeń rumieniowaty, sklerodermia),
- owrzodzenia żylakowe,
- rogowacenie przymieszkowe,
- wirus HIV, WZW, alergie,

Postępowanie po zabiegu:

Nie eksponować skóry na słońcu (solarium) min. 14 dni po zabiegu. Zabezpieczać skórę wysokimi filtrami ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia. Przez kilka dni po zabiegu nie stosować na skórę środków drażniących i wysuszających. Zalecamy używanie kremu przyspieszającego gojenie. Unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele). Unikać zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych) oraz sytuacji, w których skóra jest narażona na urazy. Odpowiednio codziennie pielęgnować skórę naczynkową. Stosowanie odpowiednich kosmetyków/kosmeceutyków do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne. Dwa-trzy razy dziennie stosować krem termcool, alantan lub bepanten (do czasu ustąpienia ewentualnych podrażnienia). Uzupełnienie niedoborów witaminowych głównie B2, PP i C. Ochrona skóry przed zimnem i wilgocią - stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym. Nie wolno stosować leków uczulających na słońce, ziół dziurawca i nagietka w jakiejkolwiek postaci, kosmetyków i leków złuszczających skórę minimum przez 2 tygodnie po zabiegu, stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, itp., dezodorantów minimum przez 2-5 dni po zabiegu, nie podrażniać skóry w okolicach zabiegu.

 

 

Epilacja - Laserowe Usuwanie Owłosienia (Depilacja Laserowa)Zapisz się do newslettera