Laser diodowy aleksandrytowy nir nogi ciało

Umów się na darmową konsultację przed-zabiegową i bezpłatną próbę depilacji laserowej!

Oferujemy darmową konsultację wraz z próbą depilacji laserowej, dzięki czemu będziemy w stanie zweryfikować skuteczności oraz reakcję Twojej skóry na depilację laserową.

DEPILACJA LASEROWA (Epilacja) - opis zabiegu

To metoda usuwania niechcianego owłosienia, która jest najbardziej efektywna i trwała. Zabieg depilacji laserowej polega na skierowaniu energii lasera w kierunku cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia. Odbywa się to poprzez naświetlanie skóry wiązką światła lasera, która działa selektywnie. W praktyce oznacza to, że fala energii przenika przez skórę (bez jej uszkodzenia) ale jest absorbowany przez melaninę, dla której jest destrukcyjna. Dostarczona do włosa energia błyskawicznie podnosi temperaturę melaniny powodując przegrzanie mieszków włosowych. Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu. Dlatego dla oczekiwanego efektu zabieg depilacji laserowej należy kilkukrotnie powtórzyć.
Laser Soprano ICETM - Innowacyjność tego urządzenia polega na możliwości przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej przy wykorzystaniu dwóch niezależnych głowic zabiegowych o różnej długości fali. Laser Soprano jest najnowszym urządzeniem do laserowego usuwanie owłosienia firmy ALMA LASER - światowego lidera w dziedzinie wykorzystania laserów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. W portfolio producenta są również Lasery Nd:YAD do laserowego zamykania naczynek, laser PixelCO2 to usuwania tatuaży, lasery do radiofonizacji, ultrasonografii oraz inne dla praktyk klinicznych, estetycznych i chirurgicznych.

810nm – długość fali stosowana przy Laserach Diodowych
755nm – długość fali stosowana przy Laserach Aleksandrytowych.

Zapraszamy na zabiegi laserowe usuwanie owłosienia do Instytutu Urody Beauty92, gdzie można wybrać, która długość fali jest dla Ciebie bardziej efektywna.
Oferujemy światło Lasera Diodowego 810nm oraz długość fali Lasera Aleksandrytowego - ALEX 755nm.
- nie musisz już przeglądać różnych for i blogów w poszukiwaniu opinii, który laser jest lepszy, szybszy lub mniej bolesny.
- dzięki zastosowaniu w Soprano ICE opatentowanej metody IN-MOTIONTM zabiegi przeprowadzane są dwóch trybach:
1. HR - pojedynczych impulsów świetlnych przy jednoczesnym doborze energii od 2 do nawet 60 J/cm2
2. SHR - wielokrotnych impulsów do 10Hz czyli aż 10 strzałów na sekundę przy doborze energii od 2 do 16 J/cm2
Tryb SHR jest przeznaczony dla tych osób, u których subiektywny poziom odczuwalnego ból jest bardzo niski, stąd metoda IN-MOTIONTM, pozwala na zastosowanie niskich energii dla ostrzeliwanego obszaru przez 30-40 sekund co ma na celu dostarczenie skumulowanej w tym czasie energii do mieszka włosowego i jego uszkodzenie, ale bez dyskomfortu dla pacjenta jak przy impulsach pojedynczych, których wartości często wynoszą od 20 do 30 J/cm2.

SHRTM to metoda depilacji laserowej zastrzeżona przez firmę Alma Laser.
Metoda SHR działa na zasadzie stopniowego podgrzewania skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe.
Krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są przesyłane w głąb skóry właściwej, osiągając wysoką moc przeciętną i skuteczny z perspektywy zabiegu przyrost ciepła, przy faktycznym braku bólu. Technika IN-MOTIONTM polega na powtarzaniu przesuwania aplikatora po obszarze poddawanym zabiegowi. Zapewnia pełne jego pokrycie, a technologia ICETM chłodzi powierzchnie skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając faktycznie bezbolesną, ale skuteczną depilację laserową.

To metoda usuwania niechcianego owłosienia, która - jest najbardziej efektywna i trwała.

Polega na:

- skierowaniu wiązki lasera do cebulki mieszka włosa celem jesgo uszkodzenia.

- działa selektywnie - jest absorbowana przez melaninę!

- podnosi temperaturę melaniny powodując przegrzanie mieszków włosowych.

 

Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów.

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu.

Dla oczekiwanego efektu zabieg depilacj laserowej należy kilkukrotnie powtórzyć.

Posiadamy Laser emitujące wiązkę światła o długości fali

- 810nm potocznie nazywane - Laser Diodowy.

- 755nm oparte na krysztale aleksandrytu - Laser Aleksandrytowy.

Podczas zabiegu, mieszek włosowy zostaje naświetlony światłem lasera o odpowiedniej długości fali. Jej długość jest taką dobrana, aby była w jak największym stopniu zaabsorbowana przez melaninę - barwnik występujący we włosach. Gromadzona przez melanina energia ma za zadanie doprowadzić do termicznej destrukcji włosa wraz z macierzą. Zniszczony włos wraz z mieszkiem włosowym nie ma szans na regenerację oraz przestaje produkować nowe włosy. Zapraszamy na zabiegi Depilacji Laserowej do Beauty92, gdyż u nas - w jednym miejscu, możesz wybrać zabieg przy wykorzystaniu dwóch zakresów fal powszechnie stosowanych przy depilacji laserowej:
Lasera Diodowego 810nm oraz
Lasera Aleksandrytowego (Alex) 755nm.

Do najbardziej efektywnych urządzeń przeznaczonych do usuwania niechcianego owłosienia, często określanych mianem Złoty Standard Depilacji Laserowej należą Laser Aleksandrytowy oraz Laser Diodowy. Czytaj więcej w Laseroterapii.

Depilacja Laserowa Wszystkich Fototypów Skóry
Metoda SHR bezpieczeństwo Epilacji przy ciemnej karnacji oraz opalonej skórze
Epilacja laserowa oferuje najlepsze rezultaty usuwania owłosienia, gdyż jej celem jest zniszczenie włosa wraz z mieszkiem włosowym.

 

Przygotowanie do zabiegu

 • 6 miesięcy przed zabiegiem należy zakończyć kurację doustną retinoidami (np. Izotek, Roaccutane
 • 1 miesiąc przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów (wosk, depilator, pęseta)
 • na około 3 tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosujemy kremów, maści z zawartością retinoidów np. Izotrexin, Differin. Retin A, wit. C. oraz kwasów owocowych, w miejscu zabiegu
 • 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki światło uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu np. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura
 • 2 tygodnie - tyle wynosi minimalna przerwa po opalaniu się na słońcu bądź w solarium
 • W przypadku uzyskania opalenizny w wyniku stosowania samoopalaczy itp. depilacja jest możliwa po jej ustąpieniu
 • tydzień przed depilacją, w miejscu zabiegu, nie stosujemy peelingów ani innych preparatów po naskórek oraz kremów depilujących, w przypadku skóry suchej, podrażnionej, zalecane jest stosowanie preparatów nawilżających do dnia poprzedzającego zabieg.
 • Dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić miejsce. Przed pierwszym zabiegiem zalecamy pozostawienie małej powierzchni (maks. 1cm2) z nieogolonym włosem w celu określenia barwy włosa.
 • Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, niczym nie posmarowana. Na zabieg należy przyjść bez wcześniejszego użycia balsamów nawilżających, antyperspirantów itp.

Etapy zabiegu

1Wypełnienie ankiety przed-zabiegowej, wywiad oraz kwalifikacja do zabiegu.

2Przeprowadzimy próbę laserową, żeby zobaczyć w jaki sposób Twoja skóra reaguje na wiązkę światła.

3W przypadku braku przeciwwskazań, wykonamy zabieg depilacji laserowej.Postępowanie po zabiegu:

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, występuje czasowy obrzęk depilowanego obszaru, który ustępuje po kilku godzinach, do 2-3 dni
 • W dniu zabiegu należy unikać gorących kąpieli.
 • Do 3-4 dni po zabiegu należy zrezygnować z basenu, sauny
 • Do 4 dni po zabiegu nie należy podrażniać skóry preparatami z zawartością alkoholu, spirytusu (po depilacji pach można stosować antyperspirant bezalkoholowy)
 • 1-2 tygodnie po zabiegu nie stosujemy peelingu ani zabiegów złuszczających.
 • 2-3 tygodnie po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania, odsłonięte partie ciała poddawane zabiegowi chronimy kremem z filtrem SPF min. 30

 

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej SOPRANO ICE

 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem
 • choroba nowotworowa
 • bliznowiec, bielactwo lub łuszczyca
 • zażywanie leków fotouczulających, nadwrażliwość na światło
 • izotretynoina, tretinoina (w ciągu ostatnich 3-6 miesięcach)
 • świeża opaleniżna
 • ciąża
 • cukrzyca
 • metalowe implanty

Laser Diodowy Wrocław SopranoICE

Depilacja Laserowa, Epilacja, laserowe usuwanie owłosienia, Zamykanie Naczynek, Laser Diodowy Wrocław 

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD
53-020 Wrocław, (Dzielnica Krzyki)

722 350 350

502 599 936


Godziny otwarcia

pon–pt:
sobota:
niedziela:
09:00–21:00
09:00–20:00
nieczynne

salon@beauty92.com.pl

Newsletter - bądź na bieżąco!

Znajdź nas na