Depilacja laserowa Wrocław

depilacja laserowa trwałe usuwanie owłosienia

Skuteczna oraz bezpieczna depilacja laserowa

Depilacja laserowa, która nie boli a przy tym jest możiwa do przeprowadzenie niezależnie od pory roku - to często główny argument przy wyborze bezpieczenej metody depilacji laserowej nóg pach oraz bikini zwłaszcza przed wyjazdem wakacyjnym. Innowacyjność lasera diodowego Soprano Ice polega na możliwości przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej przy wykorzystaniu dwóch długości fali (lasera diodowego oraz aleksandrytowego) oraz trybu SHR, który ma za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenie ale bez dyskomfortu dla pacjenta - bez bólu.

Zapraszamy na konsultację przedzabiegową wraz z bezpłatną próbę depilacji laserowej, dzięki czemu będziesz w stanie zweryfikować jej skuteczności oraz reakcję Twojej skóry na epilację laserem diodowym.

Epilacja laserowa zapewnia usuwanie owłosienia na stałe!

To metoda usuwania niechcianego owłosienia, która jest najbardziej efektywna i trwała. Zabieg depilacji laserowej polega na skierowaniu energii lasera w kierunku cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia. Odbywa się to poprzez naświetlanie skóry wiązką światła lasera, która działa selektywnie. W praktyce oznacza to, że fala energii przenika przez skórę (bez jej uszkodzenia) ale jest absorbowany przez melaninę, dla której jest destrukcyjna. Dostarczona do włosa energia błyskawicznie podnosi temperaturę melaniny powodując przegrzanie mieszków włosowych. Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu. Dlatego dla oczekiwanego efektu zabieg depilacji laserowej należy kilkukrotnie powtórzyć.

SopranoIce laser diodowy Wrocław

810nm – długość fali stosowana przy Laserach Diodowych
755nm – długość fali stosowana przy Laserach Aleksandrytowych

Tryb SHR przeznaczony jest dla tych osób, u których subiektywny poziom odczuwalnego ból jest bardzo niski. Epilacja laserowa przeprowadzana jest z zastosowaniem niskich energii przez około 30-40 sekund. Ma to za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenie ale bez dyskomfortu dla pacjenta jak może to mieć miejscy przy impulsach pojedynczych, których wartości często wynoszą od 20 do 30 J/cm2.

Metoda SHR polega na stopniowym podgrzewaniu skóry do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Depilowany obszar jest ostrzeliwanany wiązką lasera diodowego prze dłuższy czas ale o relatywnie niższej mocy niż przy impulsach jednorazowych - tak zwanych stemplach. Czyni to epilację bardziej komfortową ale zarazem równie skuteczną bo łączna ilość dostarczonego ciepła do mieszka włosowego, która ma za zadanie jego zniszczenie i tym samym trwałe usunięcie owłosienia jest taka sama. Duży komfort oraz skuteczność epilacji laserowej przekłada się na bardzo dobre opinie, a depilacja laserowa przeprowadzana metodą SHR jest bardzo często polecana przez naszych klientów.

Epilacja laserowa, która nie boli a przy tym jest możiwa do przeprowadzenie na opalonej skórze oraz niezależnie od pory roku to często główny argument przy wyborze bezpieczenej metody depilacji laserowej nóg pach oraz bikini zwłaszcza przed wyjazdem wakacyjnym.

Posiadany przez nas laser diodowy Soprano Ice emituje wiązkę lasera o długiości charakterystycznej dla laseów diodowych - 810nm oraz długość 755nm właściwą dla lasera aleksandrytowego. Stąd w Beauty92 zabiegi laserowego usuwania zbędnego owłosienia można przeprowadzić stosująć obie długość fali - sprawdzając, która z nich działa najefektywniej.

- nie musisz już przeglądać różnych for i blogów w poszukiwaniu opinii, który laser jest lepszy, szybszy lub mniej bolesny.
- dzięki zastosowaniu w Soprano Ice opatentowanej metody IN-MOTIONTM zabiegi przeprowadzane są dwóch trybach:
1. HR - pojedynczych impulsów świetlnych przy jednoczesnym doborze energii od 2 do nawet 60 J/cm2
2. SHR - wielokrotnych impulsów do 10Hz czyli aż 10 strzałów na sekundę przy doborze energii od 2 do 16 J/cm2

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia

Zapraszamy na zabiegi epilacji laserowej do Beauty92, gdyż u nas - w jednym miejscu, możesz wybrać zabieg przy wykorzystaniu dwóch zakresów fal powszechnie stosowanych przy depilacji laserowej, Laser diodowy 810nm oraz Lasery aleksandrytowy 755nm. Oba lasery diodowe należą do najbardziej efektywnych urządzeń stosowanych przy laserowym usuwania włosów i są określane mianem złotego standaru depilacji laserowej, gdyż cieszą się najlepszymi opiniami przy trwałym usuwaniu włosów:

 • depilację laserową wszystkich fototypów skóry
 • metoda SHR bezpieczeństwo Epilacji przy ciemnej karnacji oraz opalonej skórze
 • depilacja laserowa oferuje najlepsze rezultaty usuwania owłosienia, gdyż jej celem jest zniszczenie włosa wraz z mieszkiem włosowym

Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej laserem diodowy do Beauty92 we Wrocławiu

Posiadamy Laser emitujące wiązkę światła o długości fali 810nm potocznie nazywane laser diodowy oraz fali 755nm opartej na krysztale aleksandrytu - stąd potocza nazwa laser aleksandrytowy. Podczas zabiegu, mieszek włosowy zostaje naświetlony światłem lasera o odpowiedniej długości fali. Jej długość jest taką dobrana, aby była w jak największym stopniu zaabsorbowana przez melaninę - barwnik występujący we włosach. Gromadzona przez melanina energia ma za zadanie doprowadzić do termicznej destrukcji włosa wraz z macierzą. Zniszczony włos wraz z mieszkiem włosowym nie ma szans na regenerację oraz przestaje produkować nowe włosy.

Krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są przesyłane w głąb skóry właściwej. Przekazywana moc lasera diodowego powoduje stały przyrost ciepła, jednocześnie epilując owłosienie przy subiektywmym braku bólu. Technika IN-MOTION polega na przesuwania głowicy lasera diodowego po depilowanym obszarze w krótkich odstępach czasu co zapewnia pełne pokrycie a technologia SopranoICE równolegle chłodzi powierzchnie skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając faktycznie bezbolesną, ale skuteczną depilację laserową. To metoda usuwania niechcianego owłosienia, która jest najbardziej efektywna i trwała. Epilacja laserowa laserem diodowym polega na skierowaniu wiązki lasera do cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia.

Epilacja laserowa działa selektywnie - oznacza to, że wiązka światła lasera diodowego jest absorbowana wyłącznie przez melaninęma co ma za zadnie podnieść jej temperaturę w celu przegrzania i uszkodzenia mieszków włosowych - tak aby trwale usunąć owłosienia bez uszkodzenia skóry. Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu. Dla oczekiwanego efektu zabieg depilacj laserowej należy kilkukrotnie powtórzyć.

Etapy zabiegu

1Wypełnienie ankiety przed-zabiegowej, wywiad oraz kwalifikacja do zabiegu.

2Przeprowadzimy próbę laserową, żeby zobaczyć w jaki sposób Twoja skóra reaguje na wiązkę światła.

3W przypadku braku przeciwwskazań, wykonamy zabieg depilacji laserowej.

Przygotowanie do zabiegu

 • 6 miesięcy przed zabiegiem należy zakończyć kurację doustną retinoidami (np. Izotek, Roaccutane
 • 1 miesiąc przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów (wosk, depilator, pęseta)
 • na około 3 tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosujemy kremów, maści z zawartością retinoidów np. Izotrexin, Differin. Retin A, wit. C. oraz kwasów owocowych, w miejscu zabiegu
 • 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki światło uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu np. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura
 • 2 tygodnie - tyle wynosi minimalna przerwa po opalaniu się na słońcu bądź w solarium
 • W przypadku uzyskania opalenizny w wyniku stosowania samoopalaczy itp. depilacja jest możliwa po jej ustąpieniu
 • tydzień przed depilacją, w miejscu zabiegu, nie stosujemy peelingów ani innych preparatów po naskórek oraz kremów depilujących, w przypadku skóry suchej, podrażnionej, zalecane jest stosowanie preparatów nawilżających do dnia poprzedzającego zabieg
 • Dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić miejsce. Przed pierwszym zabiegiem zalecamy pozostawienie małej powierzchni (maks. 1cm2) z nieogolonym włosem w celu określenia barwy włosa
 • Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, niczym nie posmarowana. Na zabieg należy przyjść bez wcześniejszego użycia balsamów nawilżających, antyperspirantów itp.

Postępowanie po zabiegu:

 • bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, występuje czasowy obrzęk depilowanego obszaru, który ustępuje po kilku godzinach, do 2-3 dni
 • w dniu zabiegu należy unikać gorących kąpieli
 • do 3-4 dni po zabiegu należy zrezygnować z basenu, sauny
 • do 4 dni po zabiegu nie należy podrażniać skóry preparatami z zawartością alkoholu, spirytusu (po depilacji pach można stosować antyperspirant bezalkoholowy)
 • 1-2 tygodnie po zabiegu nie stosujemy peelingu ani zabiegów złuszczających
 • 2-3 tygodnie po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania, odsłonięte partie ciała poddawane zabiegowi chronimy kremem z filtrem SPF min. 30

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem
 • choroba nowotworowa
 • bliznowiec, bielactwo lub łuszczyca
 • zażywanie leków fotouczulających, nadwrażliwość na światło
 • izotretynoina, tretinoina (w ciągu ostatnich 3-6 miesięcach)
 • świeża opaleniżna
 • ciąża
 • cukrzyca
 • metalowe implanty
depilacja laserowa najskuteczniejsza metoda usuwanie włosów

Producentem urządzenia do laserowego usuwania owłosienia jest firma Alma Laser, który jest światowym liderem w dziedzinie produkcji oraz wykorzystania laserów kosmetologii estetycznej.

Do najbardziej znanych urządzeń firmy Alma Laser należą m.in. platforma Soprano Ice ora Harmony, są to profesjonalne urządzenia zabiegowe wykorzystujące częstko kilka technologii.

SopranoICE profesjonalny laser diodowy do usuwania włosów na stałe

Instytut Urody BEAUTY92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław

Wrocław Krzyki,      

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

722 350 350

502 599 936

salon@beauty92.com.pl

Znajdź nas w Mediach