Cena zabiegu: 700

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą usuwania niechcianego owłosienia. Jest to jedyny sposób, który daje możliwość na całkowite pozbycie się włosów.

 

Efekty stosowania lasera dostrzegalne są od razu po zabiegu, jednak warto pamiętać o powtarzaniu zabiegu, co pewien czas, gdyż laserowemu usuwaniu włosów podlegają tylko włosy w fazie wzrostu.

 

Korzyści depilacji laserowej nóg

Depilacja laserowa nóg zyskała bardzo dużo popularność z uwagi na długotrwałość efektów oraz łatwość przeprowadzenia zabiegu. Stosowanie wiązki światła pozwala precyzyjnie usunąć owłosienie z całej partii nóg. Chociaż nie da się ukryć, że cena wykonania kilku zabiegów może wydawać się wysoka, to tradycyjne depilowanie nóg bywa dla wielu Pań uciążliwą i czasochłonną czynnością, a dodatkowo może prowadzić do podrażnień lub skaleczeń naskórka. Współczesne technologie umożliwiają wyeliminowanie ewentualnych uszkodzeń skóry. Właściwa wiązka lasera jest zupełnie bezpieczna. Najnowszy sprzęt daj gwarancje na przeprowadzanie zabiegów szybciej i efektowniej, a dodatkowe funkcje tj. chłodzenie skóry sprawiają, że depilacja laserowa nóg jest kompletnie bezbolesny zabiegiem szczególnie w okolicach łydek, ud oraz bikini.

 

Dla wielu Pań idealnie gładki nogi mają ogromne znaczenie estetyczne. Profesjonalny zabieg depilacji laserowej nóg pozwala przywrócić pewność siebie. Panie zmagające się z nadmiernym owłosieniem docenią zalety techniki laserowej już po pierwszej wizycie. Depilacja laserowa nóg jest doskonałym sposobem na oszczędzenie czasu i pieniędzy.