Depilacja laserowa Wrocław - laserowe usuwanie włosów - Beauty92

Skuteczna oraz bezpieczna depilacja laserowa

Depilacja laserowa, która nie boli a przy tym jest możliwa do przeprowadzenie niezależnie od pory roku - to często główny argument przy wyborze bezpiecznej metody depilacji laserowej nóg pach oraz bikini zwłaszcza przed wyjazdem wakacyjnym. Usuwanie owłosienia metoda laserową jest bezpieczne dla ciała i gwarantuje gładką skórę na na dłuższy czas. Innowacyjność lasera diodowego Soprano Ice polega na tym, że depilacja laserowa możliwości przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej przy wykorzystaniu dwóch długości fali (lasera diodowego oraz aleksandrytowego) oraz trybu SHR, który ma za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenie, ale bez dyskomfortu dla pacjenta - bez bólu.

 

 

Zapraszamy na konsultację przedzabiegową we Wrocławiu wraz z bezpłatną próbę depilacji laserowej, dzięki czemu sprawdzisz skuteczność zabiegów oraz reakcję Twojej skóry na depilację laserem diodowym.

 

Epilacja laserowa wrocław - usunięcie włosów na stałe!

To metoda usuwania niechcianego owłosienia, która jest najbardziej efektywna i trwała. Zabieg depilacji laserowej polega na skierowaniu energii lasera w kierunku cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia. Odbywa się to poprzez naświetlanie skóry wiązką światła lasera, która działa selektywnie. W praktyce oznacza to, że fala energii przenika przez skórę (bez jej uszkodzenia) ale jest absorbowany przez melaninę, dla której jest destrukcyjna. Dostarczona do włosa energia podczas depilacji laserem błyskawicznie podnosi temperaturę melaniny, powodując przegrzanie mieszków włosowych. Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu. Dlatego dla oczekiwanego efektu depilacja laserem powinna być powtarzana kilkukrotnie.

SopranoIce laser diodowy Wrocław

 

 

Laserowe usuwania owłosienia metodą SHR - zalety zabiegów

Bezpieczna epilacja laserowa bez poparzeń

Tryb SHR przeznaczony jest dla tych osób, u których subiektywny poziom odczuwalnego bólu jest bardzo niski. Epilacja laserowa naszym salonie we Wrocławiu przeprowadzana jest z zastosowaniem niskich energii przez około 30-40 sekund. Ma to za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenia, ale bez dyskomfortu dla pacjenta jak może to mieć miejscy przy impulsach pojedynczych, których wartości często wynoszą od 20 do 30 J/cm2.

 

Trwała depilacja laserowa bez dyskomfortu bólu

Laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR polega na stopniowym podgrzewaniu skóry do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Depilowany obszar ciała jest ostrzeliwany wiązką lasera diodowego przez dłuższy czas ale o relatywnie niższej mocy niż przy impulsach jednorazowych - tak zwanych stemplach. Sprawia to, że depilacja laserowa jest bardziej komfortowa, ale zarazem równie skuteczna, bo łączna ilość dostarczonego ciepła do mieszka włosowego, która ma za zadanie jego zniszczenie i tym samym trwałe usunięcie owłosienia, jest taka sama. Duży komfort oraz skuteczność epilacji laserowej przekłada się na bardzo dobre opinie, a depilacja laserowa przeprowadzana metodą SHR jest bardzo często polecana przez naszych klientów - zwłaszcza do usuwania owłosienia z okolic bikini.

 

 

Epilacja laserowa, która nie boli a przy tym jest możliwa do przeprowadzenie na opalonej skórze oraz niezależnie od pory roku to często główny argument przy wyborze bezpiecznej metody depilacji laserowej nóg pach oraz bikini zwłaszcza przed wyjazdem wakacyjnym.

Posiadany przez nas laser diodowy SopranoICE emituje wiązkę lasera o długości charakterystycznej dla laserów diodowych - 810nm oraz długość 755nm właściwą dla lasera aleksandrytowego. Stąd w Beauty92 zabiegi laserowego usuwania zbędnego owłosienia można przeprowadzić ,stosując obie długość fali - sprawdzając, która z nich działa najefektywniej. Nie musisz już przeglądać różnych for i blogów w poszukiwaniu opinii, który laser jest lepszy, szybszy lub który zabieg laserowy jest mniej bolesny. Dzięki zastosowaniu w SopranoIce opatentowanej metody IN-MOTION laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzane jest w dwóch trybach. HR (pojedynczych impulsów świetlnych) lub SHR - wielokrotnych strzałów na sekundę.

 

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia

Zapraszamy do Beauty92 we Wrocławiu. U nas możesz wykonać zabieg depilacji przy dwóch zakresach fal powszechnie stosowanych przy depilacji laserowej, na których pracują Laser diodowy 810nm oraz Laser aleksandrytowy 755nm. Oba lasery diodowe należą do najbardziej efektywnych urządzeń stosowanych przy laserowym usuwaniu włosów i są określane mianem złotego standardu depilacji laserowej, gdyż cieszą się najlepszymi opiniami przy trwałym usuwaniu włosów:

 • depilację laserową wszystkich fototypów skóry
 • metoda SHR bezpieczeństwo Epilacji przy ciemnej karnacji oraz opalonej skórze
 • depilacja laserowa oferuje najlepsze rezultaty usuwania owłosienia, gdyż jej celem jest zniszczenie włosa wraz z mieszkiem włosowym

 

Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej laserem diodowym SopranoICE

W naszym salonie we Wrocławiu posiadamy Laser emitujący wiązkę światła o długości fali 810nm potocznie nazywany laserem diodowym oraz fali 755nm opartej na krysztale aleksandrytu - stąd potoczna nazwa laser aleksandrytowy. Depilacja laserowa polega na naświetlaniu mieszków włosowych światłem lasera o odpowiedniej długości fali. Jej długość jest tak dobrana, aby była w jak największym stopniu zaabsorbowana przez melaninę - barwnik występujący we włosach. Gromadzona przez melaninę energia ma za zadanie doprowadzić do termicznej destrukcji włosa wraz z macierzą. Zniszczony włos wraz z mieszkiem włosowym nie ma szans na regenerację, a tym samym przestaje produkować nowe włosy. Dlatego depilacja laserowa jest tak efektywna.

Podczas laseroterapii krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są przesyłane w głąb skóry właściwej. Przekazywana moc lasera diodowego powoduje stały przyrost ciepła, jednocześnie epilując owłosienie przy subiektywnym braku bólu. Depilacja laserowa techniką IN-MOTION polega na przesuwania głowicy lasera diodowego po depilowanym obszarze w krótkich odstępach czasu co zapewnia pełne pokrycie a technologia SopranoICE równolegle chłodzi powierzchnie skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając faktycznie bezbolesną, ale skuteczną depilację laserową. To metoda usuwania niechcianego owłosienia, która jest najbardziej efektywna i trwała. Epilacja laserowa laserem diodowym polega na skierowaniu wiązki lasera do cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia.

Epilacja laserowa działa selektywnie - oznacza to, że wiązka światła lasera diodowego jest absorbowana wyłącznie przez melaninę, co ma za zadanie podnieść jej temperaturę w celu przegrzania i uszkodzenia mieszków włosowych - tak aby trwale usunąć owłosienie bez uszkodzenia skóry. Efektem przegrzania jest zniszczenie macierzy włosa, która zaprzestaje produkować nowe cebulki włosów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej uszkodzeniu ulegają cebulki włosów będące w fazie wzrostu. Dla oczekiwanego efektu zabieg depilacji laserowej należy kilkukrotnie powtórzyć.

 

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej ?

1Wypełnienie ankiety przed-zabiegowej, wywiad oraz kwalifikacja do zabiegu.

2Przeprowadzenie próby laserowej, w celu stwierdzenia, w jaki sposób Twoja skóra reaguje na wiązkę światła.

3W przypadku braku przeciwwskazań, wykonamy zabieg depilacji laserowej.

Najczęściej depilowane obszary

Profesjonalna depilacja laserowa to możliwość trwałego usunięcia owłosienia z takich obszarów ciała jak:

 • nogi,
 • pachy,
 • bikini,
 • klatka piersiowa.

Odpowiednie zabiegi laserowe Wrocław można wykonać także na innych, wybranych partiach skóry.

 

Jak się przygotować jeśli planujesz laserowe usuwanie owłosienia Wrocław?

 • 6 miesięcy przed zabiegiem należy zakończyć kurację doustną retinoidami (np. Izotek, Roaccutane
 • 1 miesiąc przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów (wosk, depilator, pęseta)
 • na około 3 tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosujemy kremów, maści z zawartością retinoidów np. Izotrexin, Differin. Retin A, wit. C. oraz kwasów owocowych, w miejscu zabiegu
 • zanim zostanie wykonana depilacja laserowa na 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki światło uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu np. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura
 • 2 tygodnie - tyle wynosi minimalna przerwa po opalaniu się na słońcu bądź w solarium
 • w przypadku uzyskania opalenizny w wyniku stosowania samoopalaczy itp. depilacja laserowa jest możliwa po jej ustąpieniu
 • tydzień przed depilacją, w miejscu zabiegu, nie stosujemy peelingów ani innych preparatów po naskórek oraz kremów depilujących, w przypadku skóry suchej, podrażnionej, zalecane jest stosowanie preparatów nawilżających do dnia poprzedzającego zabieg
 • Dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić miejsce. Przed pierwszym zabiegiem zalecamy pozostawienie małej powierzchni (maks. 1cm2) z nieogolonym włosem w celu określenia barwy włosa
 • Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, niczym nie posmarowana. Na zabieg należy przyjść bez wcześniejszego użycia balsamów nawilżających, antyperspirantów itp.

 

Jak zadbać o ciało poddane depilacji laserowej ?

 • bezpośrednio po zabiegu laserowym skóra jest zaczerwieniona, występuje czasowy obrzęk depilowanego obszaru, który ustępuje po kilku godzinach, do 2-3 dni
 • • w dniu, kiedy ma być przeprowadzona depilacja laserowa należy unikać gorących kąpieli
 • do 3-4 dni po zabiegu należy zrezygnować z basenu, sauny
 • do 4 dni po zabiegu nie należy podrażniać skóry preparatami z zawartością alkoholu, spirytusu (po depilacji pach można stosować antyperspirant bezalkoholowy)
 • 1-2 tygodnie po zabiegu nie stosujemy peelingu ani zabiegów złuszczających
 • 2-3 tygodnie po zabiegu usuwania owłosienia obowiązuje bezwzględny zakaz opalania, odsłonięte partie ciała poddawane zabiegowi chronimy kremem z filtrem SPF min. 30

 

Przeciwwskazania do laserowego usuwania owłosienia laserem diodowym

 • stany zapalne skóry
 • opryszczka
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem
 • choroba nowotworowa
 • bliznowiec, bielactwo lub łuszczyca
 • zażywanie leków fotouczulających, nadwrażliwość na światło
 • izotretynoina, tretinoina (w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy)
 • świeża opalenizna
 • ciąża
 • cukrzyca
 • metalowe implanty

 

Depilacja laserowa - laseroterapia - najskuteczniejsza metoda usuwanie włosów - Beauty92 Wrocław

Producentem urządzenia do wykonywania zabiegów laserowego usuwania owłosienia jest firma Alma Laser, który jest światowym liderem w dziedzinie produkcji oraz wykorzystania laserów medycyny estetycznej.

Do najbardziej znanych urządzeń firmy Alma Laser należą m.in. platforma Soprano Ice oraz Harmony, są to profesjonalne urządzenia zabiegowe, które w depilacji laserowej wykorzystują często kilka technologii.

810nm – długość fali stosowana przy Laserach Diodowych
755nm – długość fali stosowana przy Laserach Aleksandrytowych

Zapraszamy na zabiegi laserowe Wrocław - Beauty92