Promocja: 200
Cena zabiegu: 300

Depilacja bikini przestaje być tematem tabu - poddają się jej zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

 

W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na jedną z trzech najpopularniejszych metod:

  • francuską - polegającą na usuwaniu owłosienia z pachwin,
  • brazylijską - owłosienie jest usuwane z pachwin, pośladków i okolic bikini,
  • hollywoodzką - podczas której owłosienie usuwane jest całkowicie.

 

Najpopularniejsza jest obecnie metoda brazylijska. Aby wykonać zabieg bikini brazylijskie, włoski muszą mieć długość około 0,5 cm, jednak usuwanie ich woskiem lub pastą cukrową bywa bardzo bolesne. Dla osób szczególnie wrażliwych na ból rekomendujemy wykonanie zabiegu laserowego.

 

Jak przygotować się do depilacji laserowej bikini ?

  • pół roku przed planowanym zabiegiem zaprzestań przyjmowania retinoidów,
  • minimum 2 tygodnie przed zabiegiem unikaj ekspozycji na słońce, jak również opalania w solarium,
  • na 3 tygodnie przed zaprzestań przyjmowania leków fotoalergicznych oraz picia ziół uwrażliwiających na światło, np. dziurawca,
  • bezpośrednio przed zabiegiem nie smaruj skóry natłuszczającymi kosmetykami, antyperspirantami na bazie alkoholu,
  • wyklucz infekcje intymne,
  • dzień przed zabiegiem wydepiluj okolice bikini za pomocą maszynki jednorazowej (depilacji woskiem, depilatora ani pęsety na miesiąc przed depilacją bikini).

 

Zabieg depilacji laserowej bikini - co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje pozbycie się owłosienia nawet w 100%. Depilacja poprzedzona jest konsultacją z kosmetologiem, który wykluczy przeciwwskazania i na podstawie oceny typu skóry i włosów dobierze odpowiednie parametry wiązki laserowej, którą będzie naświetlana dana partia skóry. Światło lasera przenika do mieszków i uszkadza je, w wyniku czego cebulki obumierają, a macierz przestaje produkować nowe włosy. Pierwszy zabieg powoduje uszkodzenie włosów będących w fazie wzrostu, dlatego należy depilację kilkukrotnie powtórzyć, aby skutecznie usunąć całe owłosienie. Po depilacji bikini skóra może być lekko podrażniona, jest to jednak naturalny objaw, który ustąpi po maksymalnie kilku dniach.

 

Zabieg depilacji laserowej bikini w Instytucie Urody Beauty92 we Wrocławiu jest konkurencją dla tradycyjnych, często bolesnych metod i gwarantuje długotrwałe, zadowalające efekty. Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, wykonywany przez osoby z doświadczeniem potwierdzonym kwalifikacjami.