Zabiegi oczyszczające

Mikrodermabrazja twarzy Wrocław
Cena zabiegu: 120
twarz, szyja, dekolt: 159

Mikrodermabrazja to zabieg oczyszczający, przeznaczony dla skóry mieszanej lub tłustej. Jest to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka.

Oxybrazja twarzy
Cena zabiegu: 130
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 180

Oxybrazja jest jedną z najbardziej innowacyjnych metod rewitalizacji skóry. Polecamy ją szczególnie osobom z cerą wrażliwą, alergiczną i naczyniową.

Oczyszczanie twarzy - ACTI BIOTIC
Cena zabiegu: 200
Zabiegów w serii: 4-6

Uregulowanie pracy gruczołów łojowych w przypadku skóry bardzo tłustej lub trądzikowej. Ograniczenie produkcji sebum a zarazem wzmocnienie syntezy antybiotyków skórnych, których naturalnym zadanie jest ochrona przed drobnoustrojami na powierzchni cery twarzy.

Oczyszczanie twarzy manualne
Cena zabiegu: 170

Zabrudzenia naskórka zalegające na skórze powodują, że nie może ona swobodnie oddychać ani przyjmować składników odżywczych z kosmetyków, a na jej powierzchni pojawiają się różnego rodzaju wykwity:

Peeling kawitacyjny twarzy
Cena zabiegu: 99
twarz, szyja, dekolt: 149

Przetłuszczająca się cera, na której wyraźnie widać wągry to problem, z którym zmaga się niejedna osoba. Co zrobić w sytuacji, gdy wszelkie żele i peelingi chemiczne zawodzą? Osobom z cerą tłustą i mieszaną, walczącym z zaskórnikami czy problemami trądzikowymi, polecamy peeling kawitacyjny.