Zabiegi Anti-Age

Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym, ale możliwym do opóźnienia, a nawet częściowego odwrócenia. Anti aging to pojęcie odnoszące się do szerokiego zakresu działań w obszarze odmładzania organizmu, w tym do dziedziny medycyny estetycznej i zabiegów zatrzymujących upływający czas widoczny na skórze. Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu zabiegów:

  • o działaniu natychmiastowym, przy użyciu m.in. wypełniaczy i toksyny botulinowej,
  • o działaniu kondycjonującym skórę, wpływającym na jej wygląd w wolniejszym procesie, np. peelingi głęboko oczyszczające, maski nawilżające, etc.

Dzięki rewolucyjnym metodom twarz nie wymaga skalpela, a efekty są równie satysfakcjonujące co chirurgia plastyczna.

 

Anti aging Wrocław - zabiegi w Instytucie Urody Beauty92

Zabiegi przeciwstarzeniowe polecane są wszystkim, niezależnie od metryki. Już w młodym wieku mogą pojawić się pierwsze zmarszczki mimiczne, kurze łapki czy cienie pod oczami, tzw. dolina łez. Szybkie tempo życia, mało snu może z kolei odbić się negatywnie na kolorycie cery, która będzie poszarzała i pozbawiona blasku. Klinika urody Beauty92 oferuje szereg zabiegów przywracających blask skórze, na bazie takich składników, jak witamina C, krzem, torf, roślinne komórki macierzyste, śluz ślimaka, etc. Działają one przeciwstarzeniowo, regenerująco, rozjaśniająco i są polecane także osobom, które nigdy nie korzystały z podobnych zabiegów lub mają wyjątkowo wrażliwą skórę. Skorzystaj z naszej terapii i dodaj swojej skórze zdrowia.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60

Śluz ślimaka jest pełen bogatych składników mineralnych, takich jak: kolagen, elastyna, alantoina oraz witamina C, których pierwiastki występują w składzie naszej skóry.

Cena zabiegu: 180

Procedura uwzględnia wyciąg z korzenia żeń-szeń, który bardzo silnie oczyszcza i likwiduje przekrwienie.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60

Zabieg oparty na oczyszczającym i detoksykującym działaniem torfu i odbudowującym krzemem.

Cena zabiegu: 180
Czas zabiegu: 45

Czujesz, że skóra Twojej twarzy i szyi straciła swoją jędrność? Koleżanki namawiają Cię na zabiegi odmładzające? Chciałabyś poprawić sobie nastrój i poczuć się młodziej?

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60

Ten witaminowy peeling, można wykonywać każdemu, niezależnie od rodzaju skóry i wieku. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.