Niemal każda kobieta marzy tym, aby mieć piękne, bardzo zadbane i zawsze ładnie pomalowane paznokcie. Niestety, nie zawsze łatwo jest znaleźć czas na to, by stosownie je wypielęgnować i o nie zadbać.

Rozwiązaniem i wybawieniem są wówczas paznokcie manicure hybrydowy. Stosuje się w nim specjalne preparaty, które łączą szczególne właściwości lakieru do paznokci oraz żelu. To połączenie sprawia, że nałożony lakier nie odpryskuje, długo utrzymuje się na płytce paznokciowej i nie blaknie. Jeden prawidłowo przeprowadzony zabieg sprawia, że paznokcie pięknie się prezentują przez całe 3 tygodnie.

 

Dla kogo hybrydy?

Manicure hybrydowy, wykonywany w naszym Instytucie to propozycja, kierowana w szczególności do aktywnych kobiet z Wrocławia i okolic, które w codziennym zabieganiu nie mają czasu troszczyć się o wygląd swoich paznokci. Dzięki takiemu manicure wcale nie trzeba tego robić! Wystarczy raz na 3 tygodnie poddać się oferowanemu przez nas zabiegowi. Gwarantujemy, że paznokcie będą po nim prezentować się niezwykle elegancko i efektownie – w każdej sytuacji, na co dzień i od święta.

 

Jak wygląda wykonanie tego typu manicure hybrydowy paznokci Wrocław?

Przed zabiegiem manicure'u hybrydowego przygotowujemy paznokcie, skracając je do pożądanej długości i wyrównując ich kształt. Po zmatowieniu oraz odtłuszczeniu płytki paznokciowej nakładamy bazę, którą następnie utwardzamy pod lampą UV. Kolejno nakładamy dwie warstwy wybranego przez Klientkę lakieru hybrydowego, każdorazowo utwardzając je. Na koniec pokrywamy paznokcie preparatem, zapewniającym połysk i utrwalającym całość. Wszystko to zajmuje niecałą godzinę, a efekt jest widoczny przez co najmniej kilkanaście dni! W ofercie posiadamy jeszcze pedicure hybrydowy Wrocław umów wizytę już dziś.

 

Zalety manicure'u hybrydowego:

  • trwałe, odporne na wszelkie uszkodzenia i odpryśnięcia paznokcie żelowe,

  • do tego, by uzyskać efekt lśniącej barwy, wystarczy już cienka warstwa

  • stylizacja paznokci idealna na dłuższe wyjazdy i urlopy

 

Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu wszystkie Panie, które marzą o błyszczących, barwnych paznokciach. Pomożemy spełnić to marzenie!

Manicure hybrydowy Wrocław Śródmieście, Stare Miasto, Fabryczna, Psie pole

Cena zabiegu: 90