Mocne, błyszczące paznokcie to marzenie wielu kobiet. Niestety nie każda z nas ma to szczęście, aby bez ingerencji i wzmacniania cieszyć się takimi właśnie płytkami paznokciowymi.

Na szczęście w naszym Instytucie we Wrocławiu mamy na to lekarstwo! Manicure japoński to propozycja dla pań, które chcą, aby ich paznokcie były trochę mniej kolorowe, ale również przykuwały uwagę stopniem zadbania, zdrowia i pielęgnacji – bez stosowania lakierów bezbarwnych czy tzw. lakierów "nude” (bladoróżowych lub jasnokremowych).

 

Manicure japoński Wrocław - czym jest?

Ten zabieg kosmetyczny wywodzi się – jak sama nazwa wskazuje – z Japonii i liczy sobie, bagatela, 400 lat. Jego efektem są mocne, zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie. Manicure japoński Wrocław polega na wzmocnieniu i uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Jest on idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach. Nie może być natomiast bezpośrednio wykonywany po zdjęciu przedłużonych paznokci, akrylowych czy żelowych, ponieważ płytka paznokcia jest zbyt cienka.

 

Jak wykonywany jest ten manicure?

Podczas zabiegu, przeprowadzanego w naszym gabinecie we Wrocławiu, użyte zostają preparaty, zawierające:

  • witaminy A i E,
  • keratynę,
  • pyłek pszczeli,
  • krzemionkę z Morza Japońskiego.

 

Na początku należy oczywiście przygotować dłonie, a więc zdezynfekować je, spiłować paznokcie (ewentualnie odsunąć skórki) i zmatowić płytkę. Manicure japoński polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodnie. Preparaty nanoszone są za pomocą specjalnych polerek, wykonanych z naturalnej skóry jeleniej. Efekt? Piękne, zdrowe a przede wszystkim przygotowane na wysoki, naturalny połysk paznokcie. Uzyskanego połysku przez najbliższe tygodnie po zabiegu manicure'u japońskiego nie zniweluje ani zmywanie naczyń, ani żadna inna praca, wykonywana w domu.

Nasz gabinet kosmetyczny - spa oferuje również inne zabiegi dla twoich paznokci. W naszej ofercie znajdziesz m.in manicure hybrydowy, manicure męski, stylizacja paznokci czy klasyczny pedicure hybrydowy. Sprawdź również inne nasze usługi: przedłużanie rzęs, masaże , makijaż permanentny, zabiegi na twarz, kosmetyka dłoni i stóp, pielęgnacja brwi, i wiele więcej. Sprawdź cennik i umów się online na wizytę w naszym salonie. Studio urody - Beauty92.

Szanowne Klientki w naszym salonie nie wykonujemy manicure żelowego, akrylowego, nie wykonujemy zdobień (w tym french) oraz nie przedłużamy paznokci. W związku z tym nie ściągamy również żelu i akrylu. Za ściągnięcie hybrydy zrobionej w innym gabinecie kosmetycznym, pobieramy opłatę 20 zł.

Cena zabiegu: 70
Czas zabiegu: 45