Każda kobieta marzy o pięknych paznokciach, jednak nie każda ma czas na to, by o nie zadbać. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest pedicure hybrydowy.

To opcja polecana zwłaszcza kobietom aktywnym, dla których wygląd stóp ma znaczenie. Jeśli np. często tańczy się w butach z odkrytymi palcami lub po prostu chodzi się boso po domu, zadbane i pięknie pomalowane paznokcie są ważne. Proponowany pedicure zapewni im estetyczny wygląd na dłużej. Wszystkie Panie, które chcą, aby ten zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, zapraszamy na manicure/pedicure do naszego Instytutu Urody Beauty92 we Wrocławiu.

 

Paznokcie hybrydowe: na czym to polega?

Profesjonalny pedicure hybrydowy we Wrocławiu wykonujemy przy użyciu preparatów, łączących w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu. Dzięki takiemu połączeniu lakier nie odpryskuje i nie blaknie, a jeden zabieg wystarcza na długo. To świetna propozycja dla pań aktywnych, które w wirze codziennych zajęć nie mają czasu martwić się o wygląd swoich paznokci. Wystarczy raz na 3 tygodnie zapisać się w naszym gabinecie wrocławskim na pedicure, by paznokcie hybrydowe wyglądały zawsze elegancko.

 

Jak wykonuje się taki pedicure hybrydowy?

Zabieg pedicure rozpoczynamy od przygotowania paznokci poprzez ich spiłowanie i odsunięcie z płytki skórek. Po nadaniu jej pożądanego kształtu płytka musi zostać przetarta i zmatowiona, a następnie odtłuszczona – zapewni to dobrą przyczepność nakładanych warstw. Aby powłoki się nie rozmazały, palce zostają oddzielone za pomocą specjalnego separatora. Na początek nakładamy bazę, po czym utwardzamy ją. Następnie paznokcie pokrywane są dwiema warstwami wybranego przez Klientkę lakieru hybrydowego (każda warstwa po nałożeniu jest utwardzana za pomocą lampy UV). Na koniec pedicure nakłada się połyskliwy top i ewentualnie pokrywa się stopy wybranym kremem pielęgnującym.

 

Pedicure hybrydowy – zalety wykonania

Taka stylizacja paznokci ten ma wiele plusów. Nie tylko pozwala on zaoszczędzić czas, potrzebny na samodzielne, regularne dbanie o paznokcie w domu. Jest to też lepsza i nowocześniejsza opcja niż paznokcie żelowe, zapewnia bowiem bardziej naturalny wygląd. Pedicure hybrydowy ponadto:

  • jest trwały i odporny na uszkodzenia,
  • pozwala uzyskać lśniący kolor,
  • jest dostępny w bogatej gamie kolorów i odcieni,
  • sprawdzi się na dłuższe wyjazdy i urlopy.

 

Należy pamiętać o tym, aby nie próbować pozbyć się paznokci hybrydowych samodzielnie, za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci. Ich usuwanie warto przeprowadzić w miejscu, w którym pedicure został wykonany. Wówczas ma się pewność, że proces ten nie spowoduje nieestetycznych uszkodzeń płytki paznokciowej. Wykonany profesjonalnie w naszym gabinecie we Wrocławiu pedicure hybrydowy będzie cieszył oczy i utrzyma się przez długi czas. W przypadku, kiedy płytka jest bardzo zniszczona i potrzebna jest jej odbudowa, dobrym rozwiązaniem będą paznokcie żelowe, także dostępne w naszej ofercie. A jeśli interesuje Państwa podstawowa stylizacja paznokci, to polecamy manicure klasyczny, w którego trakcie malowana jest ich płytka. Oferta obejmuje też pedicure klasyczny. Zapraszamy na najlepszą stylizację we Wrocławiu!

Cena zabiegu: 130