Kosmetyka twarzy

Salon kosmetyczny Wrocław Krzyki

Prezentujemy wybrane zabiegi kosmetyczne na twarz, cieszących się szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów, dające fantastyczne efekty zabiegowe..

Cena zabiegu: 170

Retinol czyli Vitamina A - skutecznie wpływa na formowanie się prawidłowo zbudowanych komórek skóry, normalizuje ich działanie i podziały komórkowe, dzięki temu sprzyja odnowie komórkowej.

Cena zabiegu: 250
Zabiegów w serii: 4-6

Zalety to - silne działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Peeling chemiczny kwasem ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60

Śluz ślimaka jest pełen bogatych składników mineralnych, takich jak: kolagen, elastyna, alantoina oraz witamina C, których pierwiastki występują w składzie naszej skóry.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60

Ten witaminowy peeling, można wykonywać każdemu, niezależnie od rodzaju skóry i wieku. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

Cena zabiegu: 250

Jak poradzić sobie z problemami skórnymi, nie kupując i nie testując na sobie kolejnych kosmetyków? Jak przywrócić skórze zdrowy wygląd bez użycia inwazyjnych metod chirurgii plastycznej? Czy w ogóle da się to zrobić?