Salon kosmetyczny Wrocław Krzyki

Prezentujemy wybrane zabiegi kosmetyczne na twarz, cieszących się szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów, dające fantastyczne efekty zabiegowe..

Zalety to - silne działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Peeling chemiczny kwasem ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne.

Cena zabiegu: 250
Zabiegów w serii: 4-6

Retinol czyli Vitamina A - skutecznie wpływa na formowanie się prawidłowo zbudowanych komórek skóry, normalizuje ich działanie i podziały komórkowe, dzięki temu sprzyja odnowie komórkowej.

Cena zabiegu: 170

Śluz ślimaka jest pełen bogatych składników mineralnych, takich jak: kolagen, elastyna, alantoina oraz witamina C, których pierwiastki występują w składzie naszej skóry.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 320

Ten witaminowy peeling, można wykonywać każdemu, niezależnie od rodzaju skóry i wieku. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

Cena zabiegu: 230
Czas zabiegu: 60

Włókna kolagenowe które są niczym rusztowanie dla skóry, sprawiają iż jest ona jędrna i gęsta.

Cena zabiegu: 300
Zabiegów w serii: 4-6

Jak poradzić sobie z problemami skórnymi, nie kupując i nie testując na sobie kolejnych kosmetyków? Jak przywrócić skórze zdrowy wygląd bez użycia inwazyjnych metod chirurgii plastycznej? Czy w ogóle da się to zrobić?

Cena zabiegu: 250

Niejedna osoba marzy o zachowaniu młodego wyglądu na dłużej. Zmarszczki, pojawiające się na twarzy to coś, czego niestety raczej nie da się uniknąć.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 20-40

Worki i cienie pod oczami są zmorą wielu kobiet. Nie zawsze da się je samodzielnie zlikwidować. Skuteczna metoda zastosowana w urządzeniu LIPOMAX V8 PLUS zniweluje opuchnięcia, cienie pod oczami, a także skutecznie rozwiąże problem opadających powiek.

Cena zabiegu: 120
Czas zabiegu: 45