Wieloletnie doświadczenie, wykorzystanie najlepszych, sprawdzonych kosmetyków oraz nieustanny rozwój w kwestii nowych technik i trendów w makijażu sprawiają, że wszystkie Klientki, korzystające z usług Instytutu Urody Beauty92 we Wrocławiu, mogą olśniewać wyjątkowym wyglądem.

 

makijaż okolicznościowy Wrocław Beauty92

Naturalna trwałość

Głównym celem makijażu okolicznościowego (dziennego lub wieczorowego) jest jego trwałość. Wykonane przez nas makijaże utrzymują się nawet do kilkunastu godzin, zachowując świeżość oraz naturalny wygląd twarzy. Wiele Klientek pragnie przede wszystkim tego, by makijaż na przeróżne uroczystości utrzymywał się na twarzy przez wiele godzin, a jednocześnie w naturalny sposób upiększał ją – bez wywoływania uczucia ciężkości. Stawiamy zatem na odpowiednie przygotowanie twarzy do pomalowania (oczyszczanie, pielęgnacja, baza), a także na prawidłowe wykończenie makijażu (puder, utrwalacze).

 

Dobór rodzaju makijażu i koloru

Naszym zadaniem jest nie tylko wykonanie poprawnego, pod względem technicznym, makijażu. Pierwszy etap to wybór jego typu, a uzależniony jest on od wielu czynników. Dobieramy kosmetyki i barwy według aktualnego stanu skóry, typu urody, analizy kolorystycznej oraz indywidualnych upodobań Klientki. Ważny jest też charakter uroczystości, na którą wybiera się Klientka: na pewno doradzimy inny rodzaj makijażu na rodzinne spotkanie, inny na studniówkę, a jeszcze inny – na sylwestrową imprezę lub uroczysty bal. Kluczowe jest także dobranie makijażu okolicznościowego do stroju i dodatków (takich jak na przykład okulary korekcyjne czy biżuteria). W naturalny sposób wykonturujemy twarz, nadamy brwiom piękny kształt i podkreślimy usta. W celu uzyskania wyrazistego spojrzenia dokleimy kępki lub linię sztucznych rzęs.

Profesjonalizm w działaniu

Pracę w naszym gabinecie kosmetycznym, ulokowanym we Wrocławiu (dzielnica Krzyki), wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do oczekiwań i urody Klientki, higiena pracy oraz najwyższa jakość realizowanych usług. Wykonany przez nas makijaż okolicznościowy jest trwały, dobrze prezentuje się zarówno w dziennym, jak i sztucznym świetle oraz podkreśla naturalną urodę, eksponując to, co jest szczególnie piękne w twarzy. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i do wybrania naszego gabinetu Stworzymy wyjątkowy, olśniewający makijaż na dowolną okazję: chrzciny, wesele, zabawę karnawałową, studniówkę czy bankiet firmowy. Pomożemy również w przygotowaniu makijażu wieczorowego na różnego rodzaju imprezy. Oferujemy także możliwość wykonania makijażu ślubnego – z dojazdem do przyszłej panny młodej.

Cena zabiegu: 100
Czas zabiegu: 60
makijaż wieczorowy: 100
makijaż dzienny: 100