Wieloletnie doświadczenie, wykorzystanie najlepszych, sprawdzonych kosmetyków oraz nieustanny rozwój w kwestii nowych technik i trendów w makijażu sprawiają, że wszystkie Klientki, korzystające z naszych usług, mogą olśniewać wyjątkowym wyglądem.

 

makijaż okolicznościowy Wrocław Beauty92

Naturalna trwałość

Głównym celem makijażu okolicznościowego jest jego trwałość. Wykonane przez nas makijaże utrzymują się nawet do kilkunastu godzin, zachowując świeżość oraz naturalny wygląd twarzy. Wiele Klientek chce przede wszystkim tego, by makijaż na przeróżne uroczystości był trwały, a jednocześnie w naturalny sposób upiększał twarz, bez uczucia ciężkości – stawiamy zatem na odpowiednie przygotowanie twarzy do pomalowania (oczyszczanie, pielęgnacja, baza), a także na prawidłowe wykończenie makijażu (puder, utrwalacze).

 

Dobór rodzaju i koloru

Naszym zadaniem jest nie tylko wykonanie poprawnego, pod względem technicznym, makijażu. Dobieramy kosmetyki i barwy według aktualnego stanu skóry, typu urody, analizy kolorystycznej oraz indywidualnych upodobań Klientki. Ważny jest także charakter uroczystości – na pewno doradzimy inny rodzaj makijażu na rodzinne spotkanie, studniówkę, a jeszcze inny na sylwestrową imprezę. Kluczowe jest także dobranie makijażu do stroju i dodatków (jak na przykład okulary korekcyjne czy biżuteria). W naturalny sposób wykonturujemy twarz, nadamy brwiom pięknego kształtu i podkreślimy usta. W celu uzyskania wyrazistego spojrzenia dokleimy kępki lub linię sztucznych rzęs.

Profesjonalizm w działaniu

Pracę w naszym gabinecie kosmetycznym wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do oczekiwań i urody Klientki, higiena pracy oraz najwyższa jakość realizowanych usług. Wykonany przez nas makijaż okolicznościowy jest trwały, dobrze prezentuje się zarówno w naturalnym, jak i sztucznym świetle oraz podkreśla naturalną urodę. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i do wybrania naszego gabinetu w stworzeniu wyjątkowego makijażu okolicznościowego, na wesele, karnawał, studniówkę lub po prostu makijażu wieczorowego na różnego rodzaju imprezy, makijaż okolicznościowy Wrocław. Istnieje również możliwość wykonania makijażu ślubnego z dojazdem do przyszłej panny młodej.

Cena zabiegu: 100
Czas zabiegu: 60
makijaż wieczorowy: 100
makijaż dzienny: 100