Jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety – dzień jej ślubu. Nic dziwnego, że makijaż z tej okazji wręcz musi być idealny.

W ramach świadczonych przez nas usług kosmetycznych wykonujemy makijaż ślubny oraz próbny, dzięki któremu przyszła Panna Młoda będzie mogła przetestować naszą propozycję, sprawdzić, czy dobrze czuje się w tym makijażu i jak długo utrzymuje się przy jej typie cery.

 

Jakość i trwałość

Ślubny makijaż na pewno różni się od standardowego, codziennego malowania twarzy. Przede wszystkim, musi być odporny na czynniki atmosferyczne, przetrwać nie tylko uroczystość w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, ale także nie zostać zmazany przy życzeniach od gości, tańcach przez wiele godzin na weselu czy podczas jedzenia oraz picia. Co więcej, tego typu makijaż musi wyglądać dobrze zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym. Niezwykle ważne jest także to, że na większości ślubów oraz wesel swoje usługi świadczą fotografowie i kamerzyści, a zza ich obiektywów makijaż również prezentuje się inaczej. Makijaż ślubny spełnia zatem wiele funkcji, dlatego do jego wykonania posługujemy się najlepszymi technikami, kosmetykami oraz akcesoriami. Stawiamy na to, by był trwały, gwarantował świeży i naturalny wygląd, a także był odporny na zmazanie.

 

Profesjonalne doradztwo - makijaż ślubny próbny

Zgłaszając się do nas na próbny makijaż ślubny, nie tylko masz gwarancję pięknego makijażu na ten dzień, ale także wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji cery przed ślubem. Profesjonalnym okiem oceniamy stan Twojej skóry i doradzamy co zrobić, by w dniu ślubu twarz była odpowiednio przygotowana do makijażu. Zwracamy równie uwagę na piękną prezentację dekoltu i szyi.

 

Odpowiednia kolorystyka

Jeden z najpopularniejszych makijażów nude dla niektórych Panien Młodych nie jest oryginalny i wiele z nich chce pójść o krok dalej, dodając kolor na powieki lub usta. Staramy się dobrać barwę makijażu do oprawy oczu, typu urody, a także odcienia bieli ślubnej sukni. Wiemy, że przy bieli mocna i ciemna oprawa oka może nie prezentować się zbyt dobrze, jednak zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie, łącząc wiedzę, doświadczenia oraz życzenia naszych Klientek. Dobieramy odpowiedni makijaż także pod kątem fryzury, sukni oraz dodatków.

Cena zabiegu: 150
Czas zabiegu: 90
makijaż ślubny z dojazdem do 20km: 180
makijaż ślubny próbny: 100