Zabiegi DECLEOR

Zabiegi DECLEOR są starannie i powoli opracowywane z myślą o jak najlepszej naturalnej pielęgnacji. Masaże inspirowane są techniką shiatsu.

 

zabiegi Decleor w ofercie gabinetu kosmetycznego

Decleor to francuska marka kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji oraz ochrony najbardziej wymagającej skóry. To zarazem 35 lat tradycji w tworzeniu roślinnych wyciągów - AROMAESENCJI – czyli olejków:

  • w 100% czystych
  • w 100% aktywnych
  • w 100% naturalnych
  • w 100% wolnych od konserwantów

Rytuał przeznaczony dla skóry 30+, stworzony aby wygładzić pierwsze zmarszczki, dogłębnie nawilżyć skórę, a także zredukować inne oznaki upływu czasu.

Cena zabiegu: 269
Czas zabiegu: 90

Skóra wokół oczu wymaga szczególnej troski...

Odprężający, intensywnie odżywiający zabieg pomaga zwalczyć worki i sińce pod oczami. Drenujący masaż limfatyczny, usuwa okolic oczu. Wykonujemy go specjalnie opracowaną techniką Aromapresury i Aromamasażu.

Cena zabiegu: 100
Czas zabiegu: 45

AURABSOLU to nie tylko zabieg, to wyjątkowa pielęgnacja, która w niezwykły sposób łączy aktywność aromaterapii z pięknem fitoterapii.

Olejki, balsamy i ekstrakty roślinne dostarczają skórze wszystkiego czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Cena zabiegu: 199
Czas zabiegu: 60

Rytuał przywracający witalność i dobre samopoczucie oraz blask skóry. Kuracja multiwitaminowa przeznaczona do skór zmęczonych, szarych i matowych. Dzięki zawartości składników roślinnych bogatych w kwasy tłuszczowe i witaminy skóra w trakcie, i po zabiegu szybciej się regeneruje.

Cena zabiegu: 259
Czas zabiegu: 90

Intensywny rytuał odżywczy dla skóry suchej i bardzo suchej. Składniki aktywne występujące w zabiegu wspomagają odbudowę i regenerację bariery hydro-lipidowej na skórze i zapobiegają utracie wody. Wygładzają drobne zmarszczki poprawiają jędrność skóry. Skóra jest odżywiona i zregenerowana.

Cena zabiegu: 259
Czas zabiegu: 90