laserowe zamykanie naczynek na twarzy ciało

Zamykanie naczynek na twarzy i ciele

Drobne pajączki, naczyniaki itp. likwidowane są najczęściej podczas jednej wizyty. lość zabiegów zależy od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.
Wyjątkowa skuteczność i precyzja wykonywanych zabiegów osiągana jest między innymi dzięki specjalnemu pilotującemu "celownikowi" laserowemu, który pomaga w dokładnym wycelowaniu wiązki zabiegowej.

Zabieg nie jest bardzo bolesny dlatego do zabiegu nie używa się znieczulenia.
Laser Nd:Yag - Mesolaser Vessel - To system do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych!. Powstawanie rozszerzonych naczynek krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji, czy wpływu czynników zewnętrznych. W pierwszej kolejności pojawia się charakterystyczne zaczerwienienie, czyli tzw. rumień. Następnie rumień chwilowo ustępuje, by w rezultacie utrwalić się i pozostać na stałe. Kruche ścianki naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i powstaje widoczna przez naskórek siateczka pajączków o barwie od jasno czerwonej po ciemno fioletową - są to tzw. telangiektazje. Pojawiają się one na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.

Podczas procesu zamykania naczynek za pomocą specjalistycznego lasera Nd:Yag Long Pulse światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez hemoglobinę zawartą w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda a ścianki naczynka stapiają się i są wchłaniane przez organizm. W celu usunięcia zmian naczyniowych na twarzy konieczne jest wykonanie od 1-4 zabiegów co 2-4 tyg.

Wskazania do zabiegu:

  • teleangiektazje na twarzy
  • teleangiektazje na ciele
  • naczyniaki
  • znamiona naczyniowe typu Port Wine Stain
  • drobne żylaki

Instytut Urody BEAUTY92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław

Wrocław Krzyki,      

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

722 350 350

502 599 936

salon@beauty92.com.pl

Znajdź nas w Mediach